İş birliklerinin güncel durumunu takip et

Hangi link hangi kampanyanındı? Acaba bu link hala çalışıyor mu gibi sorularınızı duyar gibiyiz. Kampanyalarına ait bütün detaylara kolaylıkla ulaşabilir ve takip edebilirsin.

Dilediğin markayla çalış, trend kampanyalara katıl

100'e yakın markanın sürekli yenilenen en güncel kampanyalarına katılma ayrıcalığı, dilediğin ürüne link oluşturabilme ve içeriğine uygun önerilen kampanyalar. Adverport, senin kişisel asistanın olmayı bekliyor.

Linklerinin performansını anlık olarak görüntüle

Anlık bildirimler ile kampanyanlarına ait linklerinin tıklanma sayısı, satış miktarı ve hakediş tutarı gibi metriklerinden haberdar ol. Bu sayede linklerini hikayende daha verimli sıklıklarla paylaşabilirsin.

Kazancını kolaylıkla takip et ve yönet

Adverport, senin üzerinden satın alan takipçilerini ölçümler ve kazancını buna göre hesaplayıp kesinleştirir. Kazançlarının durumunu rahatlıkla takip edebilir ve Kesinleşen kazançlarını dilediğin zaman çekebilirsin. Vergi mükellefi ol veya olma senin adına doğabilecek vergilerin yönetimini sağlıyoruz.

Başlamaya Hazır Mısın?

Adverport ile dilediğin kampanyalara katıl! Sosyal medya hesaplarında affiliate linklerini paylaş, takipçilerin sana kazandırsın.